قوانین و شرایط تورهای داخلی

 1. درصورت افزایش نرخ بلیط هواپیما و قطار و اتوبوس میلغ افزوده به قیمت تور اضافه شده و مسافر متعهد است که قبل از حرکت مابه التفاوت مورد مذکور را بپردازد.
 2. شرکت خدمات مسافرتی تعهد می نماید که برنامه تور مورد قرارداد را در حد درجه هتل/ هتل آپارتمان و وسیله سفر انجام دهد لاکن تاخیر اجباری برنامه در مواقع اضطراری نظیر ابطال یا تغییر پرواز خرابی اتوبوس و یا تغییر در ورود قطار به مقصد، بدی آب و هوا و یا سایر پیش آمد های غی منتظره ای خاج از کنترل مسئولیتی را متوجه شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی نخواهد کرد و هزینه های متعلق به این گونه تغییرات برنامه بعهده شرکت حمل و نقل کننده می باشد و تاریخ رزرو هتل به قوت خود باقی است.
 3. مسافر تعهد می نماید کلیه موازین اسلامی و شرعی و ضوابط مربوط به اقامت در اماکن پذیرایی در طول سفر را رعایت نماید.
 4. پرداخت کلیه هزینه هایی که مربوط به تور نمی باشد بعهده مسافر بوده و می بایستی در محل پرداخت نماید.
 5. مسافر باید راس ساعت تعیین شده در محل حرکت هواپیما – قطار – اتوبوس حاضر و درصورت جا ماندن باید شخصا با پرداخت هزینه خود در نقاط بعدی به تور ملحق شود.
 6. مسافر تعهد می کند که کلیه خساراتی را که احتمالا به هتل و رستوران و سایر اماکن و وسائط نقلیه وارد می سازد نقدا به مسئول مربوطه آن قسمت پرداخت نماید.
 7. شرکت خدمات مسافرتی در قبال رفتار و حرکات شخص ثالث که موجب ضرر و یا ناراحتی مسافر گردد هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت .
 8. حفاظت از اموال شخصی مسافر مانند وجوه نقد و اشیاء گرانبها و… بعهده خود اوست و درصورت فقدان آنها شرکت خدمات مسافرتی هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت.
 9. درصورتی که مسافر به هر دلیل با عنوانی برای مسافرین، مدیریت هتل و کارکنان آن و سایر اشخاصی که در اجرای برنامه تور نقشی دارند مزاحمت و ناراحتی ایجاد نماید و یا مرتکب اعمال خلاف شئونات کشور اسلامی ایران گردد شرکت خدمات مسافرتی این حق را خواهد داشت تصمیم لازم را اتخاذ نماید.
 10. درصورتیکه شرکت خدمات مسافرتی به هر دلیل خود مجبور به ابطال و یا تغییر تاریخ حرکت مسافر گردد مبلغ دریافتی عینا مسترد و هیچگونه ضرر و زیانی را برعهده نمی گیرد.
 11. داشتن اوراق شناسایی معتبر طی مدت اقامت الزامی می باشد.همچنین باید محارم بودن را اثبات نماید ( شناسنامه ، کارت ملی، گواهینامه، شرکتچه بیمه)
 12. چنانچه عدم رعایت مقررات تور در طول سفر و دیگر مقررات عمومی منجر به ممانعت از ادامه سفر مسافرین در هر مقطعی گردد شرکت تعهدات خود را انجام شده تلقی و هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت.
 13. در صورتی که مسافر به هر دلیل تاریخ سفر خود را تغییر دهد و یا کنسل کند از لحظه ثبت نام حتی با پرداخت مبلغ بیعانه ۱۰ درصد ازقیمت کل تور برای هر نفر کسر و الباقی مسترد می شود.
 1. در صورتیکه مسافر بعلت داشتن کالاهای غیر مجاز چه در سفر بازداشت و یا ممانعت از سفر وی گردد هیچگونه مسئولیتی متوجه شرکت خدمات مسافرتی نخواهد بود.
 2. در خصوص ثبت نام گروهی فقط فردی که به نمایندگی از سوی گروه اقدام به ثبت نام و عقد قرارداد نموده مجاز به مراجعه به شرکت جهت پیگیری و ابطال و یا دریافت وجوه پرداختی می شود.
 3. چنانچه مسافر مابقی مبلغ تور را به صورت وام درخواست نماید و در دریافت وام تعلل ورزد بطوریکه نامه تاییدیه وام را دریافت ندارد می بایست کل مبلغ را بصورت نقد پرداخت نموده و در صورت انصراف کل مبلغ پرداخت شده بعنوان خسارت ابطال سفر از مسافر کسر خواهد شد.
 4. ساعت ورود به هتل ۱۲:۰۰ الی ۱۴:۰۰ و خروج ساعت ۱۰:۰۰ صبح می باشد .
 5. درصورتیکه مسافر به هر دلیل جدا از برنامه سفر به گروه ملحق و یا قبل از پایان سفر از گروه جدا شود، بیمه مسافر فقط از ابتدای الحاق وی به سفر و یا تا زمان انفصال وی از سفر معتبر بوده و فقط در مدت زمان حضور وی در سفر اعمال خواهد شد و در خارج از این زمان شرکت مسئولیتی در قبال بیمه مسافر نخواهد داشت.
 6. در صورت بروز هرگونه حادثه که منجر به خسارت جسمانی در طول سفر گردد، مسافر خود موظف به پرداخت هزینه های امداد و نجات و درمان می باشد. بدیهی است مسافر می تواند پس از طی مراحل قانونی و پزشکی با دریافت گزارش از آژانس به شرکت بیمه مراجعه و طبق تعرفه های بیمه اقدام به دریافت خسارت نماید. در خصوص هزینه های درمانی مازاد بر بیمه هیچگونه مسئولیتی متوجه آژانس نخواهد بود.
 7. مسافر یا نماینده ایشان موظف است در هنگام ثبت نام، مشخصات فردی خود و همراهان را بطور صحیح و کامل ذکر نماید. بدیهی است هرگونه مغایرتی که در ثبت مشخصات مسافر صورت گیرد متوجه نماینده و مسافر بوده و آژانس در این خصوص هیچ گونه مسئولیت در ارتباط با آن مسافر نخواهد داشت.
 8. مسافر می بایست ۴۸ ساعت قبل از حرکت مسائل خود را با تلفن های ۰۹۳۷۱۴۰۵۴۴۵- ۳۳۳۲۰۰۰ در میان بگذارد و نسبت به دریافت مدارک سفر اقدام نماید. در غیر این صورت هیچکونه مسئولیتی متوجه آژانس نخواهد بود.
هیچ محصولی در سبد خرید یافت نشد