Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

شرکت خدمات هواپیمایی وجهانگردی همسفر کبوتران حرم در سال 1380با هدف رونق صنعت گردشگری داخلی و خارجی  و آسان سازی سفر همراه با برقراری تور در تمام نقاط ایران تاسیس شد. هم اکنون با اجرای تورهای گردشگری متنوع، سهم بزرگی در انتقال فرهنگ صنعت گردشگری در جامعه به خود اختصاص داده است.  این آژانس خدمات متنوعی در زمینه ی تورهای خروجی، ورودی و رزرو هتل با پیشرفته ترین سیستم ها، استفاده از هتل های عالی و تور لیدرهای حرفه ای و داشتن بیش از ده ها همکار کارآزموده در دو شیفت کاری به صورت تمام وقت و همچنین همکاری راهنمایان کار آزموده فرهیخته با بیشترین اطلاعات و دانسته ها همواره به دنبال تنوع، نوآوری و پویایی بوده و بیشترین توجه را به بار فرهنگی و مذهبی تورها داشته است.

آژانس همسفر کبوتران حرم با دارا بودن مجوزهای بند الف از سوی سازمان هواپیمایی کشوری ، بند ب ازسوی  سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و بند پ از سوی سازمان حج و زیارت،  به صورت  مستقیم و بدون واسطه برگزار می کند.

هم اکنون شرکت خدمات مسافرت هوایی همسفر کبوتران حرم با بیش از 15 سال فعالیت در صنعت گردشگری و با راه اندازی مرکز اختصاصی رزرواسیون در سال جاری با هدف ثبت نام تور و رزرو اقامتگاه و رفاه حال تمامی کارکنان و پرسنل محترم  نهادها و شرکت­ها آمادگی خود را برای ارائه هر گونه سرویس و خدمات به تمامی گروه ها و رسته های کارمندی اعم از عقد قرار داد با هتل های سراسر ایران، انجام خدمات تور گردانی (تورهای داخلی و خارجی)، برگزاري تور نمايشگاهي، انجام امور ترانسفر فرودگاهی، قطار و اتوبوس و…را با قیمت های ارزان و به صورت اقساط 12 ماهه، کسر از حقوق و ارایه چک اعلام می دارد.

از دیگر مزایای این شرکت باز بودن تور است و هر فرد می تواند هرگونه خدماتی را که نیاز دارد، درخواست نماید . ضمنا دیگر خدمات درخواستی از سوی آن مقام محترم (خدمات و دیگر تورهای زیارتی و سیاحتی) قابل اجرا است.

  • مجوز ها:

بند الف: از سوی سازمان هواپیمایی کشوری

بند ب : از سوی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری

بند پ: از سوی سازمان حج و زیارت

مجوز فروش بلیط قطار : از سوی شرکت قطارهای مسافرتی و باری رجا و جوپار

  • خدمات شرکت :

1_تهیه بلیط هواپیما (در مسیرهای داخلی یا خارجی )، قطار ،  رزرو و صدور بلیط تعاونی 7 به صورت اینترنتی و تلفنی

2- تورهای زیارتی کربلا

3_ تورهای یکروزه کرمان گردی (ميمند، ماهان، دلفارد و …)

4-تورهای داخلي (مشهد مقدس، شمال، شيراز، اصفهان، قشم، همدان و …..)

5-تورهای خارجی (تایلند، ترکیه، ارمنستان، مالزی، کربلا و……)

6- اخذ رواديد (ويزا)

7_رزرو هتل در سراسر ایران و خارج از کشور

8_برگزاری تورهای نمایشگاهی

9_ ویزای شینگن

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.